MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bergère 6412133
nr 641 2133
Bergère
rokokostil
Kondition: Ren.obj, slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 maj 2010
kl 19:07:13
300 kr
1.000 kr
550 kr
1.000 kr